Loš početak godine za Kecmanovića

Loš početak 2021. godine za Miomira Kecmanovića.

Srpski teniser je poražen već na startu turnira u Antaliji, a zaustavio ga je Stefano Travalja, igrač koji je 32 pozicije slabije plasiran na ATP listi od Kecmanovića. Italijan je slavio nakon 1 časa i 35 minuta igre, a rezultat je bio 2:1, po setovima 1:6, 6:4, 6:0.

Srbin je sjajno počeo meč, dobio prvih pet gemova i lako poveo sa 1:0. Problemi su nastali u drugom setu, Italijan je napravio brejk i poveo sa 3:0, ali je Kecmanović uspeo da izjednači na 4:4.

Travalja je odbio ovaj nalet, dobio dva sledeća gema za izjednačenje i najavio brodolom Kecmanovića u trećem setu. Italijan je nastavio seriju i dobio svih šest gemova u odlučujućem setu za plasman među 16 najboljih na ovom turniru.

Real nemilosrdan protiv Baskonije na startu plejofa, Marinković solidan (VIDEO)

Košarkaši madridskog Reala savladali su u svom Vizink centru Baskoniju sa 90-74, u prvoj utakmici četvrtfinala Evrolige. Aktuelni šampion...