Bajern posle preokreta pao u Menhengladbahu [VIDEO]

Fudbaleri Boruije Mnehengladbah pobedili su Bajern 3:2 u prvoj utakmici 15. kola Bundeslige.

Gosti su posle manje od pola sata vodili 2:0. Prvo je Levandovski bio precizan sa bele tačke u 20. minutu, a onda je šest minuta kasnije Gorecka uspešno šutirao sa ivice kaznenog prostora.

Nije mnogo prošlo kada je Hofman u 35. minutu smanjio prednost na 2:1, a već u 45. isti strelac je odveo domaćena pauzu sa nerešenim rezultatom.

Završni udarac za goste zadao je Nojhaus u 49. minutu sa ivice šesnaesterca za 3:2 i pobedu Menhengladbaha protiv lidera na tabeli.

Bajern je trenutno prvi sa 33 boda, dok je njegov večerašnji protivnik sedmi sa 24 osvojena boda.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...