Liverpul se osvetio Vili, minimalac Vulvsa [VIDEO]

U mečevima treće runde Liga kupa slavili su Liverpul i Vulverhempton.

Liverpul se revanširao Aston Vili i odneo pobedu od 4:1. Poveli su gosti već u četvrtom minutu golom Manea. Senegalac je glavom nadigrao golmana koji je ostao bez šanše da odbrani udarac.

Pred kraj prvog poluvremena uspela je Vila da izjednači, a precizan je bio mladi napadač Bari u 41. minutu.

Ovaj rezultat bio je aktuelan do 60. minuta kada je Vajnaldum zatresao desni ugao gola za novo vodstvo Liverpula.

Već u 63. minutu Mane se ponovo aktivirao za već ubedljivih 3:1. Posle samo dva minuta upisao se i Salah za konačan rezultat od 4:1.

Na drugom meču Vulvsi su minimalnim rezultatom savladali Krisatl Palas. Jedini gol na meču postigao je Adama Traore u 35. minutu.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...