Nisu mogli sa jednim klubom iz Torina, ali jesu sa drugim: Milan se brzo oporavio posle poraza

Fudbaleri Milana savladali su Torino na ,,San Siru” sa 2:0 u utakmici 17. kola Serije A.

Dva kola u istoj sedmici, dva meča protiv klubova iz Torine i polovičan učinak. Posle poraza od Juventusa usledio je trijumf nad Torinom, čime je nastavljan pohod ka ,,Skudetu”.

U prvom delu igre sve je bilo rešeno. Prelepu akciju u 25. minutu koju je pokrenuo Teo Ernandez, nastavio je Brahim Dijaz, a završio Rafael Leao za vođstvo Milaneza. Deset minuta kasnije, penal je u gol pretvorio Frank Kesi za konačan rezultat.

Ekipa Stefana Piolija došla je do 40. boda posle 17. kola, dok je Torino u ozbiljnim problemima i pretposlednji su sa 12 poena.

NADOMAK ČIŠĆENJA: Jokić na korak od tripl dabla, 3:0 za aktuelnog šampiona! (VIDEO)

Košarkaši Denvera na korak su od plasmana u polufinale zapadne konferencije. Nastavili su seriju pobeda protiv Lejkersa i brejkom u...