Juventus sa pehovima i igračem više upisao tri boda [VIDEO]

Juventus je u 17. kolu Serije A, slavio protiv Sasuola rezultatom 3:1.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, ali su se dogodili pehovi na strani domaćeg tima.

Paolo Dibala i Veston Mekeni su se povredili i morali su da napuste igru. Na isteku nadoknade u prvom delu, Obiang je oštro startovao nad Kijezom i zaradio direktan crveni karton, a ,,bjankoneri” su umalo ostali bez još jednog igrača.

Drugo poluvreme otpočelo mnogo bolje, prvenstveno za domaći tim. Danilo je načeo goste u 50. minutu. Ubrzo je usledilo izjednačenje, a precizan je bio Defrel osam minuta kasnije.

Čekalo se vie od pola sata da Juventus ponovo povede i to se dogodilo u 82. minutu kada se u listu strelaca upisao Ramzi.

Zvršni udarac Sasuolu zadao je Kristijano Ronaldo u drugom minutu nadoknade za konačnih 3:1.

,,Stara dama” slavila je večeras na svom terenu, ali s obzirom na povrede koje su tim zadesile na večerašnjem meču pitanje je imaju li u Torinu čemu da se raduju.

Navijačima Zvezde se ovo neće dopasti: Poznata sudijska trojka na meču Real – Zvezda

Košarkaši Zvezde sutra od 20 časova i 30 minuta igraju meč 32. kola Evrolige protiv Reala u Madridu. Duel ovih...