PODELA BODOVA NA OLIMPIKU: Inter saterao Romu uz konopce, a onda pokazao staro lice (VIDEO)

Fudbaleri Rome i Intera su podelili bodove u derbi meču Serije A 2:2 (1:0). Intersantno je da je ovo šesti vezani remi između ove dve ekipe.

U prvom poluvremenu Roma je povela iz prvog šuta na gol, pošto je Pelegrini u 17. minutu šutirao sa oko 25 metara i prilikom toga u nogu pogodio bastonija, koji je skrenuo loptu tako da Handanović nije imao šansu da spreči vođstvo Rimljana.

Inter je u prvom delu imao priliku preko Lukakua koji sa 5 metara je zaustavljen sjajnom intervencijom Lopeza.

U drugom delu na teren izlazi drugi Inter. Prilike su se ređale ispred gola Rome, a golovima Škrinjara posle kornera, i Hakimija posle sjajnog šuta, tim iz Milana već u 63. minutu je imao 1:2. Očekivalo se da tada ekipa Antonija Kontea dotuče protivnika, i imala je priliku preko Vidala koji se propisno obrukao i promašio čitavu loptu.

U zadnjih 15 minuta Roma je krenula napadački po gol, a uspeli su u 85. minutu preko Manćinija koji se sjajno snašao posle kornera i doneo bod svojoj ekipi.

Posle ovog kola Inter ima 37 bodova i na drugom je mestu, dok Roma je na trećem sa 34.

NAKON OSVAJANJA SKUDETA: Inter dovodi 3 vrhunska pojačanja za narednu sezonu!

Plan Đuzepea Marote je jasan: Direktor Intera želi da prodajom nekih igrača zaradi 100 miliona evra i da od...