Sampdorija do pobede posle preokreta, Bolonja konačno slavila (VIDEO)

U italijanskoj Seriji A u subotu su odigrana tri meča.

U poslednjem je Sampdorija posle preokreta došla do pobede protiv Udinezea 2:1. Sva tri gola su postignuta u drugom poluvremenu. Prvo je Rodrigo De Pol doneo gostima vođstvo u 46. minutu, da bi ubrzo Kandreva “panenkom” izjednačio. U 81. minutu utakmice Ernesto Toregrosa je zatresao je zatresao protivničku mrežu i golom doneo pobedu Sampdoriji.

Bolonja je napokon pobedila pošto je slavila nad Veronom 1:0. Strelac je bio Roberto Orsolini sa bele tačke u 19. minutu.

Torino je razočarao sa Specijom i odigrao samo 0:0. Utisak o razočarenju je veći kada se zna da ej Specija igrala sa igračem manje gotovo čitavu utakmicu pošto je Vinjali isključen u 8. minutu.

OD TROFEJA NADAJU SE SAMO LŠ: Tuhel spreman za odlazak, navijači misle drugačije

Fudbaleri Bajerna iz Minhena prekinuli su niz od 11 uzastopnih titula šampiona Nemačke. Umesto njih, prvu u istoriji prigrabio je...