Siti u svojoj prepoznatljivoj formi: Ubedljiva pobeda na Etihadu [VIDEO]

Mančester Siti pobedio je Kristal Palas kod kuće rezultatom 4:0 u 19. kolu Premijer lige.

Siti je bio dominantnan kroz ceo meč. Imali su domaći veći posed lopte i više šansi za gol. U 26. minutu De Brujne je izve Korner a loptu je dohvatio Stouns i glavom pogodio za 1:0. Do kraja prvog dela nije došlo do promene rezultata, Siti je igrao nešto mirnije, ali ni Palas nije imao šansu za izjednačenje.

U 56. minutu ,,građani” udvostručuju prednost golom Gunfogana sa vice kaznenog prostora. Stouns se još jednom upisao u listu strelaca u 68. minutu, koji je pokupio odbijenu loptu i povisio na 3:0.

Konačan udarac gostima zadao je Rahim Sterling u 88. minutu iz slobodnog udarca.

Siti je sada drugi na tabeli sa dva boda manje i utakmicom manje u odnosu na prvoplasirani Mančester junajted. Kristal Palas nalazi se na 13. poziciji.

Murinjo ne prašta tako lako: “Sa tim čovekom ne želim više nikad raditi”

Žoze Murinjo je trenutno bez kluba nakon što je u januaru dobio otkaz nakon dvie i po sezone...