Fenomenalni Ibrahimović vratio Milan na vrh tabele [VIDEO]

Kaljari – Milan 0:2 (0:1)

Ibrahimović 7′, 52′

Fudbaleri Milana slavili su protiv Kaljarija u gostima 2:0 u 18. kolu Serije A. Zlatan Ibrahimović je praktično doneo pobedu ,,rosonerima”. Ibra je bio strelac oba gola.

U šestom minutu Likojanis napravio je faul u kaznenom prostoru i sudija je svirao penal. Zlatan je bio precizan sa bele tačke za vodstvo Milana koje se održalo u prvom poluvremenu.

U 52. minutu Ibrahimović se ponovo upisao. Primio je centaršut na ivici šesnaesterca i šutirao za 2:0.

Iako su od 74. minuta igrali sa desetoricom, jer je Saelemaekers dobio drugi žuti, gosti su uspeli da sačuvaju mrežu i rezultat.

Milan je posle ove pobede ponovo prvi na tabeli sa tri boda više od Intera, dok je Kaljari 17, i ima samo bod više od Torina koji je u zoni ispadanja.