Bilbao u nadoknadi i Barselona u produžecima za osminu finala Kupa kralja [VIDEO]

U Španskom kupu slavili su Atletik Bilbao i Barselona i obezbedili plasman u osminu finala.

Bilbao je pobedio Ibicu 2:1. Poveo je Bilbao u 12. minutu golom Pereza Matea. Stigao je odgovor Ibice u 52. minutu za izjednačenje, a precizan je bio Garsija. Tek u 91. minutu Nunjez je uspeo da spasi svoj tim bruke i obezbedi prolaz dalje.

Barselona je slavila 2:0 isto protiv trećeligaša Kornelje.

Blaugrana, koja je igrala bez Mesija, nije uspela da postigne gol u regularnom delu igre. Usledili su produžeci. Osman Dembele prvi se upisao u 92. minutu, da bi u 121. na asistenciju Pedrija, Brajtvajt povećao na 2:0 i postavio konačan rezultat.

SEĆAĆE SE OVE UTAKMICE: Imali +14, loši minuti crno-belih za brejk Olimpijakosa u prepunoj Areni!

Košarkaši Partizana poraženi su od Olimpijakosa 74:69 u 32. kolu Evrolige. Imaće za čim da žale pošto su tri...