Cedevita Olimpija nadjačala Budućnost u derbiju [VIDEO]

Cedevita Olimpija – Budućnost 95:84 (16:19, 26:17, 33:20, 20:28)

Cedevita Olimpija slavila je protiv Budućnosti u naknadno odigranom duelu iz petog kola ABA lige.

Iako je podgorička ekipa dobila prvu četvrtinu, u drugoj je domaći preuzeo kormilo i uspeo da preokrene vodstvo. Na poluvremenu je bilo 42:35 za Cedevitu Olimpiju.

Posle pauze domaći su nastavili sa dobrom serijom i treću četvrtinu dobili 33:20.

Uspeli su gosti da se vrate u poslednjoj deonici, ali samo smanjivši razliku 95:84.

Pobedničku ekipu predvvodio je Jaka Blažič sa 28 poena, a njega je pratio Džons koji je upisao 20 i Peri sa 17.

U ekipi Budućnosti najefikasniji je bio Edžim sa 18 poena, zatim Nikolić sa 14, Ivanović koji je ubacio 13 i Kobs sa 12 poena.

Toni Kukoč o Grobarima: Strašna atmosfera

Legendarni hrvatski košarkaš Toni Kukoč bio je gost na večerašnjoj utakmici Partizana protiv Olimpijakosa u "Štark areni". Toni Kukoč je...