Pariska artiljerija u punom sjaju

Fudbaleri Pari Sen Žermena ubedljivo su pobedili Monpelje na ,,Parku prinčeva” sa 4:0 u uvodnoj utakmici 21. kola Lige 1.

Dve ekipe sa potpuno dijametralnim formama susrele su se u Parizu, a posao favorizovanim ,,svecima” bio je vidno olakšan već posle 20 minuta igre.

Naime, direktan crveni karton dobio je golman gostiju Jonas Olmin koji je pokosio Kilijana Mbapea ispred svog šesnaesterca. I pre tog događaja, ali i posle njega, prilike za domaće su se nizale i utisak je da je samo jedan tim postojao na terenu. Mbape je prvo iskoristio sjajnu asistenciju Di Marije, a potom je u drugom poluvremenu i sam kreirao gol-šansu Nejmaru, koju je Brazilac i iskoristio. Ikardi je povisio na 3:0, a konačan rezultat postavio je Mbape.

Kvartet u napadu Pariza učestvovao je kod svih golova, na šta Maurisio Poketino može samo zadovoljno da trlja ruke.

Bivši igrač Zvezde MVP plej-ina Evrolige (VIDEO)

Košarkaš Makabija iz Tel Aviva Lorenco Braun je proglašen za najkorisnijeg igrača (MVP) plej-ina Evrolige. Makabi je savladao Baskoniju sa...