Jović i Kostić matirali Arminiju [VIDEO]

Arminija – Ajntraht 1:5 (1:3)

Kordova 36′ – Silva 25′, 33′, Kostić 27′, Nilson (aut.) 51′, Jović 75′

Fudbaleri Ajntrahta ubedljivo su slavili protiv Arminije, a u listu strelaca upisali su se i srpski fudbaleri Luka Jović i Filip Kostić.

Poveo je Ajntraht golom Silve u 25. minutu, a samo dva minuta kasnije gol je zabio i Filip Kostić. Nastavilo se sa serijom vvrlo brzo, pa se Silva ponovo upisao u listu strelaca i 33. minutu.

Stigao je odgovor domaćih tri minutak kasnije kadaje Kordova smanjio prednost na 3:1.

Posle pauze, u 51. minutu zahvaljujući autogolu Nilsona, Ajntraht je poveo 4:1.

Iako nije bio strarter i ušao u igru u u 66. minutu, samo je devet minutaa trebalo Luki Joviću da nastavi seriju iz prethodnog meča. Jović je bio precizan u 75. minutu i tako postavio konačan rezultat.

Demirović 14′, Vo Jong 37′ – Vamangituka 7′

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...