Bajbek levom pobedio Desnu [VIDEO]

Fudbaleri Partizana savladali su ukrajinsku Desnu sa 1:0 u okviru pripremne utakmice u Turskoj.

Bio je bolji srpski tim u utakmici koja nije bila previše zanimljiva, ali je školski primer napada ekipe Partizana ipak prevagnuo i doneo trijumf crno-belima.

PARTIZAN: Stojković, Živković, Lutovac, Vujačić, Ostojić, Zdjelar, Suma, Pavlović, Jović, Holender, Bajbek

Igrali su još: Jojić, Štulić, Marković, Asano, Miljković, Natko, L.Marković

DESNA: Past, Olegenko, Imerekov, Tam, Lartušov, Ogerja, Domvrovski, Tatovicki, Kalitvincev, Vakula, Butkovski

Igrali su još: Litovka, Jermakov, Konoplja, Ševcov, Bezbrotko, Gičenko, Dektjarov, Totovicki, Zapadni, Arvelaze

Prvo poluvreme nije obilovalo prilikama i proteklo je u terenskoj dominaciji Partizana. Imali su izabranici Aleksandra Stanojevića nekoliko polušansi, poput pokušaja Bajbeka, te Vujačića, kojeg je proigrao Jović, ali defanzivac beogradskog tima nije dobro zahvatio loptu na drugoj stativi.

Stanojević je u drugom poluvremenu poslao isti tim i ubrzo su pronašli rupu u odbrani rivala. Suma je proigrao Lutovca kada mu je dao pas u prostor na levom boku, a ovaj je uputio povratnu loptu za Bajbeka, koji je iz prve pogodio malu mrežu gola Desne za vođstvo nakon 55. minuta igre.

Ujedno, to je bila i najbolja prilika na susretu, a nastavak meča protekao je u borbi na sredini terena, bez izrazitih šansi, iako je bilo momenata kada je ekipa iz Černigova pritiskala.

Ovo je bila druga pobeda Partizana na pripremama u Turskoj, budući da su prethodno savladali Zaglebje.

Bahar potpisuje i obara rekord: Kako će proći Zvezda?

Barak Bahar je posle nuspešne polusezone napustio Crvenu zvezdu neispunivši uopšte očekivanja, pošto se ispostavilo da je najgori trener...