Treći remi Vojvodine za kraj priprema u Turskoj

Vojvodina – Ahmat 1:1 (0:0)
Bralić 62′ – Nižić 50′

Fudbaleri Vojvodine remizirali su sa ruskim Ahmatom za kraj priprema u turskom Beleku.

Ahmat je došao do prednosti u 50. minutu iz svoje prve prave prilike, posle kornera najviši u skoku bio je hrvatski defanzivac Ivan Nižić i savladao Nikolu Simića.

Napadi Vojvodine isplatili su se u 62. minutu, Drinčić je poslao idealan centaršut u šesnaesterac, a Slavko Bralić bio na pravom mestu za 1:1.

Posle izjednačujućeg gola Simić je zabeležio tri fantastične intervencije, a najbolju šansu Ahmat je imao sa bele tačke. Beriša je izveo penal, ali je njegov pokušaj panjenke završio preko gola.

U samom finišu srpski klub mogao da postigne drugi gol. Bojića su centimetri delili od gola, da bi Saničaninov pokušaj glavom završio preko prečke.

Bilans novosadskog kluba u Beleku je 1 pobeda, 3 remija i poraz. Vojvodina se vraća u Novi Sad u petak u popodnevnim satima, a 5. februara na stadionu “Karađorđe” otvoriće prolećni deo sezone utakmicom protiv TSC-a.

SERIJA A: Podela bodova u derbiju kola (VIDEO)

Fudbaleri Rome i Juventusa remizirali su 1:1 u okviru 35. kola Serije A. Meč je počeo žustro. Već u 4....