Van Basten u telu Lea Dubue! Golčina u nadoknadi za pobedu Liona [VIDEO]

Golom desnog beka Lea Dubue, fudbaleri Liona zabeležili su pobedu od 2:1 nad Bordoom u 22. kolu Lige 1.

Taman kada je izgledalo da će remi biti konačan ishod ove utakmice, Dubua je rešio da svoje ime doda u konkurenciju za ,,Puškaš nagradu”.

Centaršut Maksima Kornea prošao je kroz šesnaesterac do druge stative gde je loptu prihvatio Dubua, a potom u stilu Marka van Bastena, iz nemoguće pozicije, poslao bombu u gol Benoe Kostila. Sve to u 92. minutu, za pobedu svog tima. Da li je mogao da poželi bolje?

Prethodno je Karl Toko Ekambi doneo prednos Lionu, a izjednačio je Samuel Kalu u nastavku susreta.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...