,,Đavoli” zapalili Old Traford: Junajted deklasirao Sautempton s devet golova! [VIDEO]

Fudbaleri Mančester junajteda ubedljivo su slavili na Old Trafordu protiv Sautemptona 9:0 u 22. kolu Premijer lige.

Posle poraza od Šefilda i remija sa Arsenalom, Solskerova ekipa nije ušla sa mnogo entuzijazma u meč.

Međutim, nije mnogo vremena trebalo da proradi đavolja mašina. Loš vest za goste usledila je u drugom minutu kada je Jankvic dobio crveni karton zbog oštrog starta nad Mektominejem.

Goleadu je otvorio Van Bisaka u 18. minutu. Nije mnogo prošlo kada je u 25. Rašford duplirao prednost domaćih. Gostima ni ovo nije bilo dovoljno upozorenje, pa je Bednarek postigao autogol u 34. za već ubedljivo vodstvo domaći.

Edison Kavani je postavio rezultat na poluvremenu u 39. minutu na asistenciju Luka Šoa.

Čekao se 69. minut i da proradi Entoni Marsijal. Samo dva minuta kasnije Mektomini se upisao za 6:0.

Usledio je još jedan udarac za goste. Ovoga puta, posle autogola Bednarek je napravio i faul kao poslednji igrač odbrane i tako odveo Fernandeša na belu tačku. Portugalac je bio precizan u 87. za vodstvo od 7:0.

Nije ovo bilo dovoljno gladnim đavolima, pa se Marsijal još jednom upisao za 8:0 u 90. minutu. Igrali su se poslednji minuti nadoknade kada je Džejms iskoristio svoju šansu i postavio konačan rezultat za magičnih 9:0 na Old Trafordu.

Modrić u italijanskom gigantu? Ako pitate legendu, to bi bio pun pogodak!

La Gazeta delo Sport objavila je intervju sa legendarnim hrvatskim napadačem Alenom Bokšićem. Naime, jedan od klubova za koje je...