Dva crvena i poraz Arsenala od Vulvsa, preokret Šefilda [VIDEO]

U prva dva večerašnja duela 22. kola Premijer lige slavili su Šefild i Vulvsi.

Šefil je pobedio Vest Bromič posle preokreta 2:1.

Poveli su gosti pred kraj poluvremena preko Filipsa u 41. minutu. Šefild je uspeo da remizira u 56, a gol je postigao Boglu za 1:1. Pobedu domaćima i preokret doneo je Bili Šarp u 73. minutu za konačnih 2:1.

Arsenal je odličnom igrom otvorio meč i krunisao to golom Pepea u 32. minutu. Prethodno je Saka bio strelac, ali je gol poništen zbog ofsajda.

Sve je krenulo nizbrdo po ,,tobdžije” u nadoknadi poluvremena kada je Luiz kao poslednji igrač odbrane napravo faul nad Hozeom, što je značilo i penal za Vulvse. Gosti su iz penala poveli preko Neveša za 1:1 na pauzi.

Konačan udarac Artetinom timu zadao je Mutinjo u 49. minutu. Međutim, tu nije bio kraj stradanju Arsenalovog tima. Leno je u 72. minutu dobio crveni karton zbog igranja rukom, pa su gosti ostali sa devetoricom na terenu do kraja meča.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...