Atalanta prokockala tri gola, tiki-taka u režiji Sasuola nedovoljna za pobedu, VAR opet protiv Đuričića [VIDEO]

Fudbaleri Atalante i Torina odigrali su izuzetno zanimljiv meč koji je završen 3:3 u okviru 21. kola Serije A.

Kao mašina izgledali su momci Đanpjera Gasperinija u prvih 22 minuta igre kada su ,,pojeli” svoje rivale. Vodili su sa 3:0 u tom periodu i delovalo je kao da se sprema katastrofa Torinu. Redom su pogađali Iličić, Gosens i Murijel u roku od 14. do 21. minuta i sve je naginjalo ka ubedljivom trijumfu.

Međutim, prvo je Beloti u 41. minutu pogodio iz penala i to nakon što mu je Sportijelo odbranio udarac, sjajno je Bremer pogodio u nadoknadi prvog dela igre, da bi konačan rezultat, izuzetnim udarcem glavom postavio Bonacoli u 84. minutu susreta.

Sasuolo je poražen od Specije u Ređo Emiliji, a ni njihova maestralna timska igra nije im pomogla da opravdaju ulogu favorita. Poveli su na sjajan način preko Kaputa u 25. minutu posle akcije i sjajnog protoka lopte ekipe. Pas u prostor je iskoristio napadač Kaputo i zatresao mrežu rivala. Nešto kasnije, Filipu Đuričiću je poništen gol zbog ofsajda i to intervencijom iz VAR sobe. Znamo koliko je u prošlosti Filipu VAR donosio loše vesti. Prošle sezone mu je nekoliko puta poništen gol zbog nedozvoljene pozicije…

Specija je golovima Erlika i Gijasija došla do preokreta i sva tri boda.

Zvanično: Đoković otkazao još jedan turnir!

Najbolji teniser sveta Novak Đoković neće igrati na mastersu u Madridu. Novaku će sledeći turnir najverovatnije biti Rim, koji...