Đurđević het-trikom na čelu liste strelaca Segunde, pogodio i Čumić

Sporting iz Hihona je bio ubedljivu 24. kolu Segunde pošto je u gostima slavio protiv Logronjesa sa 4:0.

Sva četiri pogotka su postigli srpski igrači – Uroš Đurđević 3, Nikola Čimić jedan.

Đurđević je postigao het-trik, prvi ove sezone i time izbio na prvo mesto liste strelaca Segunde. Seriju golova Đurđević je otvorio u 14. minutu. Na 2:0 povisio je u 45. minutu a asistirao mu je Čumić. Het-trik je kompletirao u 74. minutu, a četvrti gol postigao je Čumić u 82. minutu.

Sporting je na deobi četvrtog mesta sa Rajom Valjekanom, pošto oba tima imaju po 40 bodova, pet manje od Almerije i Espanjola, koji dele drugo mesto. Logronjes je 14. sa 29 bodova.

Evroliga pokrenula disciplinski postupak protiv Boltauzera, Amerikanac oštro po Slovencu

Košarkašku javnost uzburkala je vest prema kojoj se poznati slovenački sudija Matej Boltauzer tereti za krađu na beogradskom aerodromu. U...