Javor ubedljiv protiv Mladosti, pobede Rada i Bačke

Kompletirano je prvo prolećno kolo u Linglong Superligi Srbije.

Nakon pobede Crvene zvezde u Novom Pazaru u preostala tri susreta trijumfe su ostvarili domaćini. Najubedljiviji je bio Javor, koji je već u prvom poluvremenu završio posao protiv lučanske Mladosti.

Dva gola Maričića i gol Lukovića obezbedili su Ivanjičanima mirno drugo poluvreme, u kojem je Luković postigao još jedan gol, a Odita samo ublažio poraz Mladosti.

U duelu dve poslednjeplasirane ekipe Bačka je golovima Ratkovića i Zličića savladala Mačvu i prepustila joj fenjer, dok je Rad minimalnim rezultatom savladao Proleter i Novom Pazaru, koji je poslednji tim u sigurnoj zoni, prišao na samo dva boda. Jedini gol za “građevinare” postigao je Kaluđerović početkom drugog poluvremena.

Bačka – Mačva 2:0 (1:0)
Ratković 16′, Zličić 58′

Javor – Mladost Lučani 4:1 (3:0)
Luković 29′, 46′, Maričić 31′, 37′ – Odita 51′

Rad – Proleter 1:0 (0:0)
Kalu]erović 56′

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...