Tuhelova treća pobeda zaredom [VIDEO]

Fudbaleri Čelsija slavili su protiv Šefilda u gostima 2:1, u 23. kolu Premijer lige.

Domaći su imali šansu za vodstvo kada je prvobitno dosuđen penal, ali je odluka preinačena konsultovanjem VAR-a. Nisu gosti prepustili ništa slučaju, a Mejson Maunt je u 43. pogodio za vodstvo Čelsija na poluvremenu.

Dobro je krenuo Šefild u drugom delu, ali to je nagradio Rudiger autogolom u 54. minutu. Samo tri minuta kasnije Razmdejl je oborio Vernera u kaznenom prostoru i sudija je pokazao na belu tačku.

Žoržinjo je bio precizan iz penala za konačno vodstvo od 2:1.

Čelsiju, a i Tomasu Tuhelu je ovo treća pobeda u nizu i ,,plavci” su dobroj formi po dolasku novog trenera. Trenutno su peti, sa bodom manje od Liverpula, dok je Šefil poslednji sa 11 bodova.

PRED RG I OI: Jedna važna promena na turniru u Parizu

Ove godine će krajem maja početi treći grend slem sezone Rolan Garos. Srpski teniser Novak Đoković će braniti titulu osvojenu...