Pobeda Spartaka, remi u Topoli, Kruševcu i Novom Sadu

U 21. kolu Superlige u Bačkoj Topoli su TSC i Rad igrali nerešeno 0:0, Spartak je pobedio Bačku 1:0, dok su nerešeno odigrali Napredak i Javor 1:1, kao i Proleter i Zlatibor, koji su igrali 2:2.

U meču u Bačkoj Topoli, iako su fudbaleri TSC-a bili bolji protivnik, nisu uspeli to da realizuju u bodove.

Spartak je bio bolji od Bačke u Subotici 1:0, a jedini gol na meču postigao je u 40. minutu Nikola Furtula.

Proleter je poveo preko Kovačevića u četvrtom minutu, a odgovor je stigao preko Vukića u devetom. Živojinović je bio precizan za 2:1 za Proleter, da bi Janjić krajem prvog poluvremena postavio i konačnih 2:2.

Javor je protiv Napretka poveo u 11 minutu zahvaljujući Ostojiću koji je postigao autogol. Napredak je u drugom delu došao do izjednačenja, a strelac je bio Marko Bančanin.

VUJOŠEVIĆ: Ne volim Zvezdu zbog povlašćenog statusa

Nekadašnji dugogodišnji trener Partizana, ali u jednom periodu i Crvene zvezde, Duško Vujošević gostovao je u emisiji "360 stepeni"...