Barselonini snovi o tituli: Samo bod protiv Kadiza [VIDEO]

Fudbaleri Barselone odigrali su nerešeno prvi nedeljni meč 24. kola španske La lige sa Kadizom. Utakmica na ,,Kamp Nou” završena je rezultatom 1:1.

Poveli su domaći golom Mesija sa bele tačke u 32. minutu. Penal je dosuđen nakon što je Pedri oboren u kaznenom prostoru. Ovaj rezultat bio je aktuelan sve do 89. minuta.

Dosuđen je novi jedanaesterac, ovoga puta za gostujući tim. Lengle je srušio Sobrina, a Fernandes je sigurno šutirao za konačnih 1:1.

Barselona je dominirala na meču, sa čak 20 udaraca ka golu, dok je Kadiz imao svega tri. ,,Blaugrana” je imala posed lopte čak 81%, ali to nije uspela da realizuje u gol.

Posle ovog meča Barselona je treća sa 47 bodova, ispred nje je Real sa 52 i utakmicom više i Atletiko, koji je lider na tabeli sa 55 bodova.