Vojvodini samo bod u Lučanima, Metalac i Napredak slavili

U 23. kolu Superlige Srbije, pored Partizana slavili su Metalac i Napredak.

Napredak je slavio minimalnim rezultatom kod kuće protiv Inđije, a jedini gol na meču postigao je u 81. minutu Marko Bačanin.

Ekipa iz Gornjeg Milanovca bila je bolja od Proletera. Poveli su gosti u sedmom minutu, da bi Proleter odgovorio u 31 za 1:1 na polvremenu. Međutim, već u 57. psotavljen je konačan rezultat za pobedu gostiju od 2:1.

Vojvodina je odigrala nerešeno sa Mladosti u Lučanima.

Poveli su gosti preko Vukadinovića u 19. minutu i na pauzu otišli pri minimalnom vodstvu. U 64.Andrić je napravio penal za domaće i tako upropastio šansu da Vojvodina veže pobedu. Sa bele tačke precizan je bio Bojović za konačnih 1:1.

ZVEZDA KATALONACA: Ernangomez već nezadovoljan! (VIDEO)

Košarkaši Barselone bore se tri kola pre kraja za prednost domaćeg terena u plej-ofu Evrolige. Doigravanje u Španiji će takođe...