Raspoloženi Ronaldo za Juventusov spasonosni trijumf [VIDEO]

Juventus je ostvario ubedljivu pobedu ood 3:0 u Torinu protiv Krotonea u 23. kolu Serije A.

Posebno raspoložen na ovom meču bio je Kristijano Ronaldo, koji je postigao dva gola. Prvi put se upisao u 38. minutu, a zatim u prvom minutu nadoknade na poluvremenu za vodstvo ,,stare dame” od 2:0 na pauzi.

Poslednji gol je postignut iz prekida u 66. minutu, a precizan je bio Mekkeni, koji je postavio konačan rezultat.

Juventus je trenutno trećo sa 45 bodova, osam manje od prvoplasiranog Intera, dok je Krotone poslednji sa 12 bodova, dva manje od Parme i tri od Kaljarija.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...