HAOS U BERGAMU: Novi “slučaj Gomez”, dok Zapata prelazi u redove italijanskog giganta za 60.000.000 evra!

Nakon što je Papu Gomez morao da napusti Atalantu zbog sukoba sa Gasperinijem, još jedna zvezda kluba iz Bergama će vrlo verovatno njegovim stopama.

Naime, na meču protiv Real Madrida Josip Iličić je ušao u igru u 56. minutu umesto Muriela, da bi ga u 86. minutu Gasperini zamenio sa Malinovskim. Reprezentativac Slovenije je načisto odlepio i demonstrativno napustio teren ne pozdravivši se sa saigračima i svim ljudima sa klupe Atalante.

Takođe, mediji u Italiji pišu da je Juventus spremio ponudu od 60 miliona evra za Duvana Zapatu. Kolumbijac bi se tako preselio u Torino i to bi zaista bio težak udarac za ekipu iz Bergama. Bez Gomeza, Iličića i Zapate to više zaista ne bi bio isti tim.

Najnovije vesti

SERIJA: Marušić obradovao sablazni Olimpiko u nadoknadi vremena! (VIDEO)

Fubdlaeri Lacija došli su do pobede protiv Sasuola u poslednjem meču 28. kola Serije A. Lacio je poveo u drugom...

POVEZANE OBJAVE