Liverpul slavio posle četiri poraza u PL [VIDEO]

Fudbaleri Liverpula konačno su zabeležili pobedu posle četiri vezana poraza u ligi. Oni su u poslednjem nedeljnom meču 26. kola Premijer lige bili bolji od Šefilda. Meč na ,,Bramal Lejnu” završen je rezultatom 2:0.

Liverpul je igrao bez Alisona Bekera, koji je bio odsutn zbog porodične tragedije, ali i Djoga Žote, čiji je povratak još uvek neizvestan.

U prvom poluvremenu nije bilo priznatih golova, pa se na pauzu otišlo sa istim rezultatom kao s početka utakmice. ,,Redsi” su poveli u 48. minutu golom Kurtisa Džonsa. Usledio je gol Manea, koji je poništen zbog ofsajda, ali je u 66- minutu lopta koju je uputi Firmino okrznula Kina Brajana, koji je postigao autogol za konačnih 2:0 u korist gostiju.

Liverpul je šesti na tabeli sa 43 boda, dok je Šefild ubedljivo poslednji sa 11 bodova.

IMALI TU ČAST: Mladi košarkaši Partizana testirali, predstavljen teren pred F4 (FOTO)

Završni turnir FIBA lige šampiona počinje sutra u Beogradu. Za trofej se bore Tenerife i Peristeri, odnosno Unikaha i Mursija. Turnir...