,,Rosonerima” ovog puta pripao derbi za poslednju šansu za vrh [VIDEO]

Posle dva vezana poraza u Seriji A, Milan je slavio na ,,Olimpiku”. ,,Rosoneri” su pobedili Romu 2:1, i uhvatili poslednji voz da pokušaju da spasu vrh tabele.

Gradski rivali nadmetali su se za prvo mesto, u pitanju je bio bod-dva, dok Milan nije zabeležio poraz od Specije, a Inter u sledećm kolu i derbiju Serije A ubedljivo slavio.

Večerašnjom pobedom u Rimu, Pioli je uspeo da se približi na četiri boda zaostatka, dok je Roma peta na tabeli.

Poveli su gosti golom Kesija iz penala u 43. minutu za 1:0 na poluvremenu. Uzvratili su domaći u 50. minutu, a precizan je bio Žordan Veretu.

Nije mnogo trebalo Milanu, svega osam minuta. Rebić je iskoristio pas Salekamersa i postavio konačan rezultat, izbavivši svoj tim iz rezultatske krize.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...