Vinisijus anulirao nepogrešivog Portua: Dva Reala podelili bodove [VIDEO]

Fudbaleri Real Madrida i Real Sosijedada odigrali su nerešeno (1:1) u poslednjem meču 25. kola La lige.

Veoma dobra utakmica na stadionu ,,Alfredo di Stefano” ipak je završena bez pobednika, uprkos tome što su domaći bili u zaostatku do 89. minuta.

Šansi je bilo na obe strane, prevladale su one za Real Madrid, ali pokušaji Modrića, Varana i Krosa nisu uspevali da završe u mrežu Aleksa Remira.

U nastavku meča je Sosijedad započeo nešto bolje i u 55. minutu perfektan centaršut u prelep gol pretvara Portu koji je glavom i ramenom zahvatio loptu. Taj udarac Portua bio je njegov sedmi u ovoj sezoni ka golo rivala i svaki put je pogađao metu.

Real je bio prinuđen da pritisne i to je rezulitralo pogotkom Vinisijusa u 89. minutu posle asistencije Lukasa Vaskeza. Vremena za preokret ipak nije bilo, pa tako tim Zinedina Zidana u ,,Madrilenjo derbi” sa Atletikom predstojećeg vikenda ulazi sa pet bodova zaostatka i mečom više.

Što se Sosijedada tiče, oni su peti i nastavljaju svoju borbu za Ligu šampiona.

DULJAJ PRED SPARTAK: Pominjao propuštene prilike protiv Mladosti i Napretka, posebno o Lalatoviću

Fudbaleri Partizana sutra dočekuju Spartak iz Subotice u nastavku prvenstva posle reprezentativne pauze. Crno-beli u meč ulaze sa 4 bod...