Efes na krilima Micića ponizio CSKA: 100 koševa u Istanbulu

Efes – CSKA 100:70 (31:13, 24:15, 20:17, 25:25)

Košarkaši Efesa ubedljivo su pobedi CSKA u 28. rundi Evrolige. Bila je laka utakmica u Istanbulu za domaći tim. Efes je nastavio seriju pobeda i nalazi se u odličnoj formi.

Iako su očekivanja s početka meča bila da će biti neizvesna i tvrda utakmica, to se nije desilo. Efes je posle prve četvrtine imao prednost od neverovatnih 31:13, da bi je kasnije samo uvećavao.

Rezultat na poluvremenu bio je 55:28, a gosti su se probudili u poslednjoj četvrtini koja je završena 25:25, ali to nije bilo dovoljno da nadoknadi već ogromnu prednost turskog tima.

Lider Efesa bio je Vasilije Micić koji je upisao 21 poena, šest skokova i osam asistencija. Njega je pratio Sanli sa 14 i Singlton sa 12 poena.

U ekipi CSKA Šengelija je pisao 14 poena uz pet skokova, a Vojtman je uz njega bio jedini dvocifren sa 10 poena.

ATP MADRID: Kecmanović za sat vremena do drugog kola!

Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u drugo kolo mastersa u Madridu. Savladao je kineskog takmičara Žižena Žanga sa 2:0....