Totenhem i Everton minimalcima do tri boda [VIDEO]

Totenhem je slavio protiv Fulama u gostima 1:0, a istim rezultatom i Everton je upisao pobedu u duelu sa Vest Bromičom.

Na ,,Krejven kotidžu” u 19. minutu Dele Ali je uputio loptu ka golu, koja je okrznula Adarabioa i tako je upisan autogol, prema zvaničnoj statistici. Postigli su i domaći gol u 63. minutu zahvaljujući Džoš Maji, ali VAR je odlučio da ga ne prizna, zbog prethodnog igranja rukom.

U igru je ušao srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović u 71. minutu.

Everton je slavio u 65. minutu preko Ričarlisona, koji je bio jedini strelac na meču.

Everton je posle ove utakmice četvrti, dok je VBA pretposlednji. Totenhem se nalazi na osmom mestu, a Fulam je treći od pozadi, u zoni ispadanja.

Milojević pred Večiti derbi: Nemamo posebno opterećenje, ovde imamo tri različita takmičenja

Sutra od 18 časova će se na stadionu "Rajko Mitić" po treću put ove sezone sastati Crvena zvezda i...