Barsa slavila u Pamploni, Dmitrović promašio penal za spas [VIDEO]

U dva poslednja subotnja meča 26. kola La lige slavili su Kadiz i Barselona.

U meču Kadiza i Eibara viđen je samo jedan gol, a moglo je bar dva. Golman Dmitrović promašio je penal za goste. U 57. minutu fudbaler Kadiza igrao je rukom u kaznenom prostoru i to je bila prilika, koju gosti nisu iskoristili.

Pobednički gol postigao je Alvaro Negredo u 40. minutu savladavši upravo srpskog golmana.

Barselona je pobedila Osasunu 2:0 u gostima. ,,Blaugrana” je povela preko Albe, koji je dobio loptu od Mesija u 30 minutu i na pauzu otišla pri minimalnim vodstvom. U 83. minutu Moriba je takođe iskoristio asistenciju Mesija postigavši gol za konačan rezultat.

Barselona je druga na tabeli sa 56 bodova u 26 odigranih utakmica, dok je Atletiko lider tabele sa sve utakmice manje i 58 bodova. Real je treći, a ima 53 boda u 25 utakmica.

Kadiz je 14 sa 28 bodova, dok je Eibar na početku zone ispadanja sa 22 boda, koliko ima i Alaves, koji je pretposlednji.

Murinjo ne prašta tako lako: “Sa tim čovekom ne želim više nikad raditi”

Žoze Murinjo je trenutno bez kluba nakon što je u januaru dobio otkaz nakon dvie i po sezone...