Još jedna reakcija na žreb: Zadovoljni smo, iako je grupa sa Srbijom jaka

Košarkašice Srbije dobile su protivnice na Eurobasketu, a nakon Marine Maljković stigla je još jedna reakcija na žreb.

Oglasila se Jelena Škerović, selektor Crne Gore, i naglasila da je zadovoljna žrebm iako je grupa veoma jaka.

Zadovoljna sam žrebom iako grupa jeste jaka. Srbija je na poslednjem Evropskom prvenstvu osvojila medalju, bila je treća. Italija ima takođe dobru ekipu i kroz kvalifikacije je pokazala da može da igra vrlo dobro. Grčka je stigla iz poslednjeg šešira, ima nezgodan tim. Mislim da sa dobro odrađenim pripremama i ako odemo tamo spremne imamo šansu. Želimo da pružimo dobru igru, grupa je teška, ali verujem da imamo šansu, izjavila je Jelena Škerović, a prenose “Vijesti”.

Šampionat će biti odigran u Španiji i Francuskoj od 17. do 27. juna, a direktan plasman u četvrtfinale izboriće po dve prvoplasirane ekipe iz svake grupe.

Pižon: Od dolaska Terzića Zvezda ide samo uzlaznom putanjom

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su 35, a sedmu u nizu titulu prvaka države. Vladimir Petrović Pižon je svoje utiske podelio...