Postaje tesno na vrhu: Atletiku samo bod sa igračem više [VIDEO]

Fudbaleri Atletiko Madrida i Hetafea odigrali su nerešeno 0:0 meč 27. kola La lige.

Iako je Hetafe od 70. minuta igrao sa desetoricom, rezultat se nije promenio. Imali su domaći nekoliko dobrih prilika u prvih 45 minuta, međutim nisu uspeli da ih realizuju. U drugom delu Atletiko je sa igračem više preuzeo inicijativu, Dembele je pokušavao, zatim i Feliks, ali je golman domaćih odradio sjajan posao i sačuvao mrežu svog tima do kraja meča.

Atletiko je i dalje prvi na tabeli sa 63 boda, Real je drugoplasirani sa 57, dok je Barselona treća sa 56 bodova i utakmicom manje u odnosu na madridske timove.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...