Vojvodini bod u Surdulici, Drinčić sa 30 metara [VIDEO]

Vojvodina i Radnik igrali su nerešeno 2:2 u Surdulici u okviru 27. kola Superlige.

Vojvodina je u prvim minutima bila bolji protivnik, Gemović je pokušao, ali je lopta završila iznad gola. Kažnjavaju propuštene šanse domaći i Danoski donosi prednost od 1:0. Pred kraj prvog poluvremena ekipa iz Surdulice je duplirala prednost, a lopta je okrznula Bjekovića i tako završila u mređži Novosađana, pa se upisao autogol za fudbalera Vojvodine.

U nadoknadi vremena, Nikola Drinčić je postigao perfektan pogodak iz slobodnog udarca sa 30 metara za 2:1.

U 74. minutu došlo je do izjednačenja, Čović je šutirao, a golman domaćih odbranio, međutim ovoga puta lopta je nekako dohvatila Bogdanovskog i upisan je još jedan autogol.

Proleter je slavio protiv Spartaka kod kuće 2:0, a TSC je bo ubedljiv u duelu sa Mačvom 3:0 takođe na domaćem terenu.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...