Makazice Pelea, Skamaka unišio Parmine snove [VIDEO]

Fudbaleri Đenove pobedili su Parmu na ,,Enio Tardiniju” sa 2:1 u uvodnom meču 28. kola Serije A.

Selidba u Seriju B sve je bliža za Parmu, iako je za njih idealno počeo duel sa Đenovom. Ponovo su pokazali sve svoje slabosti i utisak je da kvaliteta za elitni rang ipak nema dovoljno.

Iskusni Gracijano Pele je doveo domaće u vođstvo posle 20 minuta igre sjajnim makazicama, a potom je u drugom poluvremenu, po ulasku sa klupe Đanluka Skamaka sa dva pogotka upisao Parmi novi poraz, 15. ove sezone. Posebno je lep bio drugi gol napadača Đenove. Lepo je povukao loptu, a onda odapeo sa oko 25 metara u donji levi ugao Sepeovog gola.

S druge strane, Đenova polako rešava svoje brige za opstanak i još nekoliko bodova biće im dovoljno da o tome ne razmišljaju s obzirom na to da su 13. sa 31 poenom.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...