Tri penala u Subotici, Voždovac i Javor slavili na gostovanjima

Osigrane su još tri utakmice Superlige Srbije u 15 sati.

Voždovac je pobedio Radnički u Nišu rezultatom 1:0. Jedini gol na meču postigao je Stanisavljević u 72. minutu meča i tako probudio ,,zmajeve” prekinuvši lošu seriju od dva vezana poraza.

U Subotici na meču između Spartaka i TSC-a dosuđena su čak tri penala.

Spartak je je poveo u 23. minutu preko Tufegdžića sa bele tačke. U drugom poluvremenu je usledio preokret gostiju, Lukić je ponovo iz penala u 64. pogodio, a Zec je bio precizan u 74. minutu meča.

Tufegdžić je na samom isteku meča ponovo i penala spasio domaće, postigavši gol za 2:2.

Javor je u gostima rezultatom 2:0 bio bolji od Zlatibora. Ilić je u 15. minutu doneo prednost gostima, a konačan rezultat postavio je Luković u 83. minutu utakmice.

NAJBOLJI IGRAČ SVETA: Đoković vidi Partizan na F4 EL!

Košarkaši Partizana večeras dočekuju Olimpijakos u 32. kolu Evrolige. Crno-beli imaju i dalje šanse za plasman u plej-in. Juče je...