Olga Danilović u drugom kolu kvalifikacija za Majami

Olga Danilović slavila je u prvom kolu kvalifikacija za glavni žreb mastersa u Majamiju.

Srpska teniserka slavila je protiv Jasmine Polini u tri seta 6:7 (2:7), 6:1, 6:4.

Davilovićeva je odmah na početku napravila brejk i povela 2:0. Ipak, Italijanka je uspela da izjednači i dovede set u taj-brejk. Kod rezultata 3:2, vezala je četiri poena i povela 1:0.

U drugom setu Olga je apsolutno dominirala, dozvolivši protivnci da uzme samo jedan gem.

Danilovićeva je ponovo dobro otvorila set i oduzela servis protivnici. Održavala je prednost dok Polini nije izjednačila na 4:4. Međutim, uspela je Olga da osvoji dva naredna gema i plasira se u finalni krug kvalifikacija.

U drugom, poslednjem kolu igraće protiv Amerikanke Kristi An.

IGRA I NA MADRIDSKOJ ŠLJACI: Nadal objavio važne vesti pred početak turnira

Nakon turnira u Brizbejnu početkom godine, Rafael Nadal se vratio tenisu na takmičenju u Barseloni. Posle pobede nad Flaviom Kobolijem,...