Stojanovićeva spremna za Osaku: Srpkinja u trećem kolu Majamija

Nina Stojanović bila je bolja od Julije Putinceve u tri seta 5:7, 7:5, 6:2 i tako se plasirala u treće kolo turnira u Majamiju.

Posle dva sata i 45 minuta igre, Srpskinja je slavila protiv 28. teniserke sveta. Imala je šansu Stojanovićeva da povede 1:0 posle četiri set lopte, ali je Italijanka uspela da joj uzme brejk i na kraju set. Međutim, Nina je u drugoj deonici spasila dve meč lopte Putinceve i kada je izjednačila na 1:1, posao u trećem setu bio je lak za srpsku teniserku.

U trećem kolu sastaje je sa drugom teniserkom sveta Naomi Osakom, koja je u dva seta savladala Ajlu Tomljanović – 7:6, 6:4.

REAL NAJAVIO MEČ SA ZVEZDOM: Pada li večeras rekord Evrolige?

Košarkaši Real Madrida suvereno su odigrali ovu evroligašku sezonu osvojivši prvo mesto. Večeras dočekuju Crvenu zvezdu Meridianbet. Madriđani imaju priliku...