Juniori Partizana osvojili treće mesto u Železniku

Juniori Partizana osvojili su 3. mesto na ANGT “Marko Ivković” u Železniku.

Crno-beli su savladali Budućnost sa 79:67 (26:14, 17:20, 23:18, 13:15) i turnir završili sa samo jednim porazom, onim od Crvene zvezde u grupi.

Igrači Milivoja Lazića već u prvoj četvrtini stekli su dvocifrenu prednost, ali je Budućnost sredinom drugog perioda uspela da uhvati priključak i priđe na 6 poena zaostatka. Poluvreme je završeno rezultatom 43:34 u korist crno-belih, koji su u 25. minutu poveli sa 58:40 nakon čega Podgoričani više nisu uspeli da ugroze trijumf Partizana.

Vukčević je sa 21 poenom bio najefikasniji u Partizanu, pratio ga je Đorđije Jovanović sa 18 poena, dok je kod Budućnosti Ivišić ubacio 24 poena.

U finalu od 20 časova snage će odmeriti Crvena zvezda i Mega, a pobednik će izboriti plasman na završni turnir juniorske Evrolige u Kelnu.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...