Japanci deklasirali Mongoliju, strelac i Asano [VIDEO]

Fudbalska reprezentacija Japana ostvarila je deklasirala je selekciju Mongolije sa 14:0 u kvalifikacijama za Mundijal u Kataru.

Japanci su na taj način izjednačili najubedljiviju pobedu u dosadašnjem toku kvalifikacija, pošto je Iran identičnim rezultatom savladao Kambodžu u prvoj fazi kvalifikacija.

Napdač Partizana Takuma Asano igrao je od 46. minuta i upisao se u strelce u 91. minutu kada je postigao 12. gol za svoj tim.

Osim Asana golove za Japan postigli su Osako, koji je bio trostruki strelac, Inagaki, Ito i Furunaši (po 2 gola), Minamino, Kamada i Morita, kao i reprezentativac Mongolije Tuja koji je postigao autogol.

Mladi košarkaš Partizana se prijavio za NBA draft!

NBA draft će se u Srbiji ove godine pratiti sa posebnom pažnjom, pošto se očekuje da plejmejker Crvene zvezde...