BOMBA IZ TORINA! Juventus i Bajern dogovaraju spektakularnu zamenu igrača

Prema navodima torinskog Tutosporta, Juventus i Bajern bi ovog leta mogli odraditi spektakularnu zamenu.

Rodrigo Bentankur, 23-godišnji Urugvajac, jedan je od najvećih talenata ,,stare dame”, ali sve češće dobija kritike od strane italijanskih medija i navijača. Koštao je ove sezone Juventus nekoliko bodova greškama pri dodavanju u najopasnijim zonama.

S obzirom na to da su najavljene velike promene u veznom redu, lako je moguće da ga sedeće sezone više nećemo gledati u Torinu.

Bajern je za sada najveći favorit za njegovo dovođenje. Bavarski gigant takođe želi da osveži ekipu na nekoliko pozicija, a urugvajskog reprezentativca prate još otkad je nosio dres Boke Juniors.

Tutosport izveštava kako bi Juve od njih tražio Leona Gorecku (26). Za sada se ne zna jesu li Bavarci voljni pustiti nemačkog vezistu.

Najnovije vesti

VELIKO PRIZNANJE: Dragan Šakota trener godine!

Dragan Šakota poneo je priznanje za najboljeg trenera sezone u FIBA Ligi šampiona, nakon što je sa AEK-om stigao...

POVEZANE OBJAVE