Jermenija bolja od Rumunije posle preokreta [VIDEO]

Fudbaleri Jermenije pobedili su Rumuniju sa 3:2, u okviru trećeg kola grupe J kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

Domaći su poveli preko Eduarda Spercjana u 56. minutu, da bi Rumunija izjednačila zahvaljujući Aleksandru Čikaldau golovima u 62. i potom povela preko istog fudbalera u 72. minutu.

Jeremenija je poravnala rezultat u 87. minutu golom Arazdata Arojana. Nije im dugo trebalo da rezultat skroz preokrenu u svoju korist. Posle dva minuta Tigran Basergan golom iz penala postavio je konačan rezultat.

Rumunija je od 78. minutu igrala sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Đerđ Puškaš.

Jermenija i Rumunija posle tri odigrane utakmice imaju isti broj bodova-6.

Srbija na korak od novog predstavnika u ABA ligi posle “čuda”! (VIDEO)

Košarkaši Vojvodine plasirali su se u finale ABA 2 lige pošto su uspeli da nadoknade zaostatak od čak 18...