Sanabrija približio Inter tituli prvaka, Juventusu ostaje borba za Ligu šampiona (VIDEO)

U velikom torinskom derbiju Torino i Juventus odigrali su meč bez pobednika 2:2.

Povela je Stara dama golom Federika Kijeze već u 13. minutu, na asistenciju Alvara Morate.

Međutim, preko Antonija Sanabrije Torino dolazi do preokreta. Prvo je u 27. minutu izjednačio, a onda samo posle trideset sekundi drugog poluvremena doveo “bikove” u vođstvo.

Ipak, u 81. minutu gol postiže Kristijano Ronaldo za 2:2 i najavljuje buran finiš. Ipak, do kraja nije bilo golova. Juventus je izgubio dva boda i gotovo ispao iz trke za Skudeto. Kod domaćina Saša Lukić odigrao je poslednja 24 minuta.

Juventus je sada četvrti na tabeli Serije A sa 56 bodova, devet manje od lidera Intera uz utakmicu više, ali bodovno poravnat sa petoplasiranim Napolijem. Sa timom iz Napulja, tim iz Torina ima i zaostalu utakmicu koja će biti direktan duel za prva četri mesta. Torino je 17. prvi iznad zone ispadanja sa 24 boda, dva više od Kaljarija.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...