Zdjelar: Imali smo sve, propustili smo priliku

Saša Zdjelar posle poraza u derbiju, izjavio je da su crno-beli ispustili veliku šansu da slave.

Posle onakvog prvog poluvremena, gde smo imali sve, propuštena je velika prilika za pobedom. Nažalost, drugo poluvreme je pripalo njima… To je fudbal, idemo dalje, rekao Zdjelar posle utakmice i dodao:

Jako dobro smo ušli u utakmicu, diktirali smo sve… U drugo poluvreme smo ušli slabije, ali takva je utakmica bila. Mi smo bili bolji u prvom, oni u drugom poluvremenu. Bolji su samo za taj gol, zaključio je fudbaler.

REAL ODBRANIO DOMAĆI TEREN: Hezonja ranije morao napolje, incident sa abaligaškim sudijom (VIDEO)

Košarkaši Real Madrida poveli su sa 2:0 u plej-ofu Evrolige protiv Baskonje. Sinoć su na svom parketu slavili 101:90. Tokom utakmice...