Đere odličan u Kaljariju, preko 6. nosioca do četvrtfinala

Srpski teniser, Laslo Đere, plasirao se u četvrtfinale turnira u Kaljariju.

Đere je posle 1 časa i 26 minuta savladao 6. nosioca Džona Milmana sa 2:0, po setovima 6:3, 6:3.

Đere je već u prvom gemu napravio brejk, ali je Australijanac uzvratio već u sledećem, a odmah zatim poveo sa 2:1. Do kraja prvog seta Milman je osvojio još samo gem, a Đere je sa još dva brejka poveo sa 1:0 nakon 40 minuta igre.

Drugi set je trajao nešto duže, ali je ishod bio isti, s tim da je srpskom teniseru u ovom delu igre bio dovoljan samo jedan brejk.

Napravio ga je u šestom gemu, poveo sa 4:2 i prednost sačuvao do kraja, a protivnik u četvrtfinalu biće mu Lorenco Museti, koji je savladao prvog nosioca Danijela Evansa sa 2:1.

Poznato da li Jokići mogu na tribine u Los Anđelesu

Košarkaši Denvera u petak ujutro po srednjoevropskom vremenu gostuju Lejkersima u trećem meču četvrtfinala plej-ofa Zapadne konferencije NBA lige....