Srbija dobila 65. učesnika Olimpijskih igara u Tokiju

Srpski olimpijski tim za Igre u Tokiju od danas je uvećan za još jednog člana.

Na evropskim kvalifikacijama u Varezeu srpska veslačica Jovana Arsić osvojila je bronzanu medalju u disciplini skif i izborila vizu za najveći sportski planetarni događaj.

Srpkinja je kroz cilj prošla sa vremenom 7:42.41, a ispred nje je bila aktuelna svetska šampionka Ukrajinka Diana Dimčenko, odnosno Ruskinja Ana Prahačen koja je osvojila zlatnu medalju.

Jovana Arsić je 65. član srpske ekspedicije na Olimpijskim igrama, uz nju srpsko veslanje u Tokiju će predstavljati Miloš Vasić i Martin Mačković u dvojcu bez kormilara, a tu su i kajakaši Strahinja Stefanović i Milica Starović.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...