Arnold doneo Liverpulu tri boda protiv Vile [VIDEO]

Fudbaleri Liverpula pobedili su Aston Vilu u 31. kolu Premijer lige rezultatom 2:1 (1:1) i tako upisali treću prvenstvenu pobedu zaredom.

Junak ,,crvenih” bio je Trent Aleksander-Arnold, koji je u 91. minutu doneo tri boda svom timu. Posle šest poraza, Liverpul je slavio na svom stadionu.

Iako je Liverpur diktirao tempo, Vila je uspela da povede u 43. minutu preko Votkinsa, koji je savladao Alisona. Dosuđen je ofsajd nakon gola Firmina, preko Žote, za kog se ispostavilo da je bio u ofsajdu, iako naizgled nije tako delovalo. Gosti sa nadama odlaze na pauzu.

U 57. minutu Salah postiže gol za 1:1 , da bi Aleksander Arnold u 91. minutu zadovoljio pravdu sa ivice kaznenog prostora za 2:1 i nova tri boda za tim Jirgena Klopa.

Liverpul je trenutno četvrti sa 52 boda, koliko ima i Vest Hem, koji ima utakmicu manje, dok je Aston Vila 10. sa 44 boda.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....