Čudo Lidsa na ,,Etihadu”: Siti pao sa igračem više [VIDEO]

Fudbaleri Lidsa napravili su senzaciju u okviru 31. kola Premijer lige. Oni su na gostovanju pobedili Mančester siti rezultatom 2:1.

Svemu ovome još neverovatniji momenat dodaje to što su gosti od drugog poluvremena igrali sa desetoricom igrača. Liam Kuper je u 46. minutu dobio direktan crveni karton zbog starta nad Gabrijelom Žesusom.

Gosti su poveli u 42. minutu golom Stjuarta Dalasa i zadržali prednost do pauze. ,,Građani” su uspeli da poravnaju rezultat u 76. minutu preko Toresa. Da je definitivno heroj Lida, potvrdio je svojim drugim i pobeddničkim golom. Dalas je napravi čudo i naneo četvrti poraz lideru tabele u 91. minutu utakmice.

Siti je prvi sa 74. boda, dok je Lids deveti sa 45 bodova.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....